Про воду

КРЕМЕНЕВА  ПИТНА  ВОДА ІОНОВАНА  СРІБЛОМ 

Пропонована Вам  чиста  питна вода «SANTE» (у перекладі з французького – «ЗДОРОВ'Я») – це високоякісний продукт із збалансованим мінеральним складом, отриманий за сучасною комплексною технологією на устаткуванні всесвітньо відомої компанії «CULLIGAN».

Виготовлена відповідно світовим стандартам якості вода «SANTE» призначена для щоденного вживання. Технологія очищення води розроблялася провідними фахівцями Київського інституту колоїдної хімії. Особливістю технології є збереження природного, звичного для жителів нашого регіону мінерального (сольового) складу води, у тому числі і життєво необхідних солей кальцію і магнію в рекомендованих дієтологами кількостях.

Завдяки  воді «SANTE» Ви можете подбати про своє здоров'я, адже від якості води залежить наш стан.

Вода «SANTE» проходить 8 стадій очищення, зокрема:

  • Попереднє механічне очищення від іржі, мула і інших  частинок;
  • Пом'якщення в іонообмінному фільтрі (зниження концентрації солей до рівня фізіологічно необхідного мінімуму);
  • Сорбціонне очищення активованим вугіллям;
  • Тонке механічне очищення води від мікродомішок;
  • Кондиціонування води в спеціальному вугільно-механічному фільтрі;
  • Стерилізація води дозованим ультрафіолетовим випромінюванням з довжиною хвилі 254 нм (знищує більше 99% мікроорганізмів – бактерій, вірусів, молочних ферментів, водоростей, простих одноклітинних і ін.);
  • Насичення води іонами срібла, яке знищує від 260  до 650 різновидів патогенних мікробів, вірусів і грибків.

Іони срібла досить успішно застосовують для знезараження води у вигляді срібної води (0,01-0,05 міліграм/л) і аналогічної святої води.  Срібло розглядається як необхідний мікроелемент, що забезпечує здоров'я нашого організму, як за рахунок поповнення структурних запасів срібла в організмі, так і за рахунок бактерицидних властивостей срібла, що захищають нас від інфекції.

Структуризація води за оригінальною запатентованою технологією шляхом проходження її через природні мінерали – кремінь (халцедон опаловидний), гранат і спонголіт, які повертають воді природну структуру, усуваючи результати техногенної дії на неї і надаючи їй смаку джерельної.

Кремінь завжди займав почесне місце, як найстародавніший і вірний супутник людини. Камінь у воді починає виробляти кремнієву кислоту; при попаданні в організм - розчиняє шлаки, відкладення солей, сприяє виведенню каменів і піску з сечового і жовчного міхурів, печінки, нирок, укріплює імунну систему. Особливо корисно пити таку воду тим, хто живе в зонах, забруднених радіацією.

Спробуйте «живої» води з кремнію, не пошкодуєте!

Кремній активізує і регенерує воду і перетворює її на рідину з унікальними властивостями.  Активізована кремнієм вода практично не має протипоказань для вживання; вона не може викликати побічних явищ, оскільки кремній є продуктом тваринного і рослинного походження.  Серед  елементів періодичної системи у кремнію особлива роль: він – п`єзоелемент, тобто може перетворювати один вид енергії на інший. При відсутності кремнію в організмі людини порушується баланс обміну речовин, оскільки більше 70 інших елементів просто не засвоюються. Кременеву воду створює саме Життя. Вона відрізняється збалансованим речовинним складом. Кременева вода поєднує в собі смак і свіжість джерельної води з кремнієвих порід, чистоту і структуру талої води і бактерицидні властивості срібної.

Не забувайте щодня пити чисту воду. Той, хто п'є чисту воду, не знає, що таке стомлення, роздратування, поганий настрій, головні болі.  Той, хто п'є чисту воду, не старіє, бо старість - це обезводнення організму!

Відмінність води «SANTE» від інших: насищена іонами срібла і оброблена природними мінералами  ( кремінь, гранат, спонголіт).

Відмінність води “Sante” від інших: насичена іонами срібла та оброблена природними мінералами (кремінь, гранат і спонголіт), що досягається завдяки оригінальній запатентованій технології на сучасному обладнанні “Culligan” (США). Вода “Sante” проходить 8 стадій обробки, зокрема – попередню механічну фільтрацію, пом`якшення, сорбціонне очищення активованим вугіллям, тонку механічну фільтрацію. Безпосередньо перед розливом вода стерилізується дозованим ультрафіолетовим випромінюванням з довжиною хвилі 254 нм. Проходження крізь шари природних мінералів і насичення води іонами срібла повертає їй первісну структуру та джерельний смак.

Головна особливість цієї технології – збереження природного, звичного для населення нашої місцевості, збалансованого мінерального складу води, в тому числі життєво необхідних солей кальцію та магнію в рекомендованій дієтологами кількості.


Сертифікат відповідності

Показники якості питної води “Sante”:

  • Загальна мінералізація  –  не більше 600 мг/дм3;
  • Масова частка срібла  –  не більше 0,025 мг/дм3;
  • Загальна жорсткість  –  1,5 – 2,5 моль/м3

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи МОЗ України № 05.03.02-04/17451 від 06.03.2012 р. 

З повагою,
колектив ТОВ “СК-АКВА”.